UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

STRZELANIE

Krzysztof Kopiszka. Opublikowano w Aktualności

STRZELANIE

Szanowne koleżanki i koledzy w dniu 6 lipca 2019 r.  na strzelnicy myśliwskiej  w Łącku -  Zarząd Koła Łowieckiego Nr 22 Łoś Potulice organizuje piknik rodzinny połączony z przestrzelaniem broni oraz turniejem strzeleckim w kategorii Trap i Dzik. Wszystkich członków koła, rodziny i znajomych serdecznie zapraszamy.

Zbiórka o godz.10.00  

WALNE ZGROMADZENIE

Krzysztof Kopiszka. Opublikowano w Aktualności

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Zarząd Koła informuje, że walne zgromadzenie naszego koła odbędzuie się w dniu 11 maja 2019 r. o godz.10.00  w Taverna Nakło nad Notecią .

Porządek obrad przekażemy w późniejszym terminie. Zarząd  Koła

INFORMACJA

Krzysztof Kopiszka. Opublikowano w Aktualności

W nawiązaniu do informacji  ,że w dniu 27 października 2018 roku odbędą się główne uroczystości z okazji 70 rocznicy powstania koła. Zarząd Koła informuje, że zaproszenie dla członków kola dotyczy również osoby towarzyszącej. Wszystkich  serdecznie zapraszamy. Zarząd Koła

Uroczystości z okazji 70-lecia powstania Koła Nr 22 Łoś Potulice

Krzysztof Kopiszka. Opublikowano w Aktualności

Szanowne Koleżanki i Koledzy ,

Iinformujemy ,że w dniu 27 października 2018 roku odędą się główne uroczystości z okazji 70 rocznicy powstania koła. Program przedstawia się następująco ogodz. 16.00 odbędzie się msza święta w kościele pw.Matki Boskiej Bolesnej w Paterku , o godz. 16.45 oficjalne uroczystości w restauracji TAVERNA w Nakle nad Notecią , ul.Poznańska 6 .Wszystkich członków koła serdecznie zapraszamy.. Zarząd Koła

REJS

Krzysztof Kopiszka. Opublikowano w Aktualności

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Zgodnie z planem obchodów  70 lecia   powstania naszego  koła, zapraszamy na rejs statkiem po Kanale Bydgoskim i Noteci. Termin imprezy 25 sierpnia 2018 r. Zbiórka o godz.15.30 przystań w Nakle nad Notecią. Rejs potrwa od 16.00 do 20.00. W trakcie rejsu przewidujemy poczęstunek. Rejs tylko dla członków koła.Obowiązuje potwierdzenie uczestnictwa do dnia 10 sierpnia.Kontakt z Bogusławem Zadłużnym tel. 698 081 645. Serdecznie zapraszamy.

                                                                                                                                                                                                                                                                                     Zarząd Koła